Hostingas

Hostingas

Pamirškite televiziją ir spaudą – internetas jau seniai tapo pagrindiniu informacijos šaltiniu. Jeigu jūsų verslo nėra internete, jūs esate nematomas. Todėl kiekvienai įmonei ar įstaigai svarbu turėti savo interneto svetainę, kurioje klientai galėtų susipažinti su įmonės istorija ir vertybėmis, sužinoti apie kompanijos teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus.

Kokie paslaugos privalumai?

Naudodamiesi prieglobos paslaugomis, galėsite susikurti nemokamą pašto dėžutę su savo įmonės pavadinimu.

Interneto svetainė be papildomų investicijų pasieks platesnę potencialių klientų auditoriją.

E. parduotuvėje klientai galės įsigyti jūsų produktus ar paslaugas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

Su mūsų prieglobos paslaugomis turėsite galimybę naudotis viena iš populiariausių pasaulyje web valdymo sistemų „Cpanel“. Su „Cpanel“ galėsite naudotis ne tik pagrindinėmis web valdymo paslaugomis (el. paštas, duomenų bazės, e. komercija, FTP duomenų serveriai, atsarginės kopijos ir kt.), bet ir diegti nuolat išleidžiamus naujus nestandartinius papildinius, leisiančius jūsų svetainei tapti išskirtinei.

Interneto vardas, arba domenas, yra nuolatinis nekeičiamas tekstinis interneto adresas. Jis visiems prieinamas, trumpas ir lengvai įsimenamas (www.imonespavadinimas.lt), kad visi lengvai galėtų apsilankyti jūsų interneto svetainėje. Turint domeną, galima kurti ir elektroninio pašto dėžutes su jūsų interneto adreso vardu (vartotojas@imonespavadinimas.lt). Subdomenas – interneto vardas, atskirtas tašku nuo domeno vardo (pvz., jeigu domenas yra imonespavadinimas.lt, tai subdomenas – jusu.imonespavadinimas.lt). Turėdami domeną, subdomeną galite susikurti patys.