Virtualūs dedikuoti serveriai (VPS)

Virtualūs dedikuoti serveriai (VPS)

Siūlome patikimą ir kokybišką Linux VPS Jūsų verslui. Atsižvelgdami į skirtingus savo klientų poreikius, siūlome kelis Linux VPS planus pagal klientų poreikius, kurie tinka tiek smulkiajam verslui, tiek stambiems interneto projektams. Jei reikalingas specialus Linux VPS pasiūlymas, susisiekite su mumis ir papasakokite plačiau apie savo poreikius, kad galėtume paruošti tinkamą komercinį pasiūlymą.

Linux VPS yra Virtualus serveris, valdomas Linux aplinkoje. Galima pasirinkti skirtingas Linux versijas (Ubuntu, CentOS, Debian, CloudLinux ir t.t.) pagal serverio administratoriaus pageidavimus. Linux VPS hostingas pasižymi stabilumu ir valdymo itin plačiomis galimybėmis, yra suderinamas su beveik visomis atvirojo kodo ir komercinėmis programomis (applications). Šį talpinimo planą siūlome rinktis tiek profesionalams, išmanantiems serverių valdymą, tiek pradedantiesiems administratoriams, turintiems bazines serverių valdymo žinias. Esant poreikiui už papildomą mokestį galime pasiūlyti VPS serverio priežiūrą.

VPS hostingo nereiktų painioti su dedikuotais serveriais arba VDS ( Virtual dedicated server) hostingu, kurį taip pat teikiame. Esminis VPS principas – visi resursai yra gaunami sujungus virtualiai tam tikrus pajėgumus, esančius viename ar keliuose nutolusiuose fiziniuose serveriuose. Tokiu būdu užtikrinamas daugiau nei 99% veikimas ir lankstus valdymas, bei galimybės bet kada tam tikrus pajėgumus padidinti neišjungiant serverio ir nestabdant jame esančių projektų veikimo.