MS WINDOWS VIRTUALŪS DEDIKUOTI SERVERIAI (VPS)

MS WINDOWS VIRTUALŪS DEDIKUOTI SERVERIAI (VPS)

Siūlome patikimą ir kokybišką Windows VPS Jūsų interneto projektams ir verslui. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti kelis virtualių serverių planus. Jei reikalingas specialus cloud (debesų kompiuterijos) planas su nestandartiniais reikalavimais resursams, susisiekite su mumis ir papasakokite plačiau apie savo poreikius, kad galėtume pasiūlyti būtent tai, ko pageidaujate. Mūsų VPS hostingas yra itin patikimas ir kokybiškas, taip pat siūlome ir serverių priežiūros paslaugas už papildomą mokestį.

Windows virtualus privatus serveris yra serveris, valdomas Microsoft Server operacinės sistemos aplinkoje. Tai reiškia, kad serveryje naudojama tik tie sprendimai ir programinė įranga, kuri yra suderinama su Microsoft operacinės sistemos veikimu. VPS valdomas per SolusVM valdymo skydą (control panel), kuris leidžia viską valdyti: įjungti, išjungti, perkrauti sistemą ir netgi, reikalui esant, perdiegti operacinę sistemą. Pastaruoju metu cloud (debesų kompiuterijos) paslaugos tapo labai lanksčios ir turi labai plačias galimybes. Nuo Linux VPS šis hostingas skiriasi tuo, kad naudoja daugiau komercinių, o ne atvirojo kodo (open-source) programų ir įrankių. Tokiu būdu yra užtikrinamas visų funkcijų kokybiškas ir nepertraukiamas veikimas 99,9 % laiko (per metus, uptime).

Mūsų serverius nėra sudėtinga valdyti, tačiau tam vis tiek reikalingos Windows Server žinios ir patirtis. Paprastai šiuos hostingo planus renkasi įmonės, dirbančios su itin stambiais ir rimtais projektais, glaudžiai susijusiais su kitais Microsoft produktais. Pagrindiniai Windows VPS privalumai:

  • Patikimas veikimas.
  • Windows Standart Edition 2008, 2008R2, 2012 ir 2012R2 licencijos yra įskaičiuotos į serverio kainą.
  • Virtualiems privatiems serveriams (VPS) naudojami išskirtinai tik SSD tipo kietieji diskai, o tai užtikrina itin spartų serverio darbą.
  • Komercinės paskirties profesionalios programos.
  • Vienas IPv4 adresas ir vienas IPv6 adresas – nemokamai kiekvienam mūsų planui.
  • Paprastas ir patogus valdymas (per SolusVM valdymo skydą).
  • Užsakius paslaugą ir ją apmokėjus, VPS serveris aktyvuojamas automatiškai ir yra paruoštas naudojimui.