Kompiuterinės darbo vietos priežiūra

Kompiuterinės darbo vietos priežiūra

Kompiuterinės darbo vietos priežiūra

Sklandžiai veikiančios IT infrastruktūros išlaikymas reikalauja nuolatinės techninės priežiūros ir periodinių atnaujinimų. Toli gražu ne kiekviena įmonė gali sau leisti turėti IT padalinį, kuris rūpintųsi kasdiene IT sistemų priežiūra ir rutininiais darbais. Mūsų siūlomos užsakomosios IT paslaugos – tai plataus spektro IT priežiūra už prieinamą kainą.

Kokie paslaugos privalumai?

Kaupiame informaciją apie jūsų įmonės IT būklę, o prireikus pateikiame grafinę ataskaitą apie dažniausius gedimus ir atliktus darbus.

Siekdami sklandaus darbo užtikrinimo, nuolat tobuliname IT sistemas ir problemų sprendimo būdus.

Būsime jūsų kompiuterių administratorius, kuris neserga, neatostogauja ir nekeičia darbo vietos.

Administracijos darbo vietoms suteikite aukštą prioritetą, o mažiau svarbioms – pasirinkite lėtesnį aptarnavimą.

Kompiuterinių darbo vietų priežiūra

Atsižvelgę į Jūsų poreikius, paruošime metinį administravimo planą su fiksuotu mėnesiniu mokesčiu. Paslauga užtikrins sklandų kompiuterinės įrangos, tinklo, spausdintuvų, skenerių ir kitų periferinių įrenginių funkcionavimą bei priežiūrą. Mūsų specialistai suteiks Jums profesionalią pagalbą ir patars, kaip ateityje išvengti incidentų bei optimizuoti IT infrastruktūrą.

Pamirškite rūpesčius dėl IT visam laikui

Jeigu Jūsų verslui IT sistemų darbo užtikrinimas svarbus ne tik standartinėmis darbo valandomis, pasiūlysime nenutrūkstamą IT priežiūrą arba priežiūros paslaugas pailgintomis darbo valandomis ir savaitgaliais.

Patikėkite IT infrastruktūrą mums –  atsižvelgę į Jūsų poreikius, nustatysime sutartinius aptarnavimo lygio įsipareigojimus (SLA) bendrai ar pasiūlysime itin operatyvų gedimų šalinimą kritinių procesų darbui atkurti.