Serverių priežiūra ir administravimas

Serverių priežiūra ir administravimas

Serverių priežiūra ir administravimas

Naudojantis mūsų paslaugomis, jums nebereikės rūpintis serveriu ir jo būkle. Saugumu, programinės įrangos atnaujinimu, serverio apkrovos valdymu, aukštu sistemos pasiekiamumu ir kitais aspektais pasirūpins mūsų specialistai. Serveriai ir kritinės sistemos, prižiūrimi „INsec“ profesionalų, veiks sklandžiai ir stabiliai įvairiose platformose („Linux“, „Microsoft“, „VMware“, „Solaris“, „Citrix“ ir kt.).

Kokie paslaugos privalumai?

Jūsų serveriais rūpinsis sertifikuoti profesionalai, sukaupę ilgametę patirtį .

Mūsų darbuotojai taip pat kartais serga, tačiau už vieno specialisto stovi visa komanda.

Jums nebereikės rūpintis darbuotuojų motyvacija ir darbo vietos išlaikymu.

Naudojantis mūsų paslaugomis, jūsų serveriai bus prižiūrimi 24/7.

Serverių administravimas ir priežiūra

Naudojantis mūsų paslaugomis, nebereikės rūpintis serveriu ir jo būkle. Saugumu, programinės įrangos atnaujinimu, serverio apkrovos valdymu, aukštu sistemos pasiekiamumu ir kitais aspektais pasirūpins mūsų specialistai. Serveriai ir kritinės sistemos, prižiūrimi „INsec“ profesionalų, veiks sklandžiai ir stabiliai įvairiose platformose (Linux“, „Microsoft“, „VMware“, „Solaris“, „Citrix“ ir kt.). Jums nebereikia tik darbo valandomis dirbančio sistemų administratoriaus. Pasirūpinsime jūsų verslo sistemomis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – dirbame be atostogų ir nesergame. Jei serveryje reikės atlikti pakeitimus ar patobulinimus, Jums užteks paskambinti ar aprašyti savo poreikius laiške, ir viskas bus atlikta.

Serverių administravimo paslauga:

  • serverio sistemos darbo veikimo užtikrinimas (serverio paruošimas darbui, jo priežiūra, palaikymas ir administravimas);
  • sisteminės programinės įrangos stebėsena ir atnaujinimas;
  • nuolatinis serverio stebėjimas (veikimas, apkrova, srautas, diskų būklė, atmintis, temperatūra ir kiti parametrai);
  • reagavimas į serverio įspėjimus (nesklandumų šalinimas, planiniai darbai, susiję su serverio sisteminės programinės ir aparatinės įrangos priežiūra bei remontu);
  • techninės ir programinės įrangos atnaujinimų rekomendacijos;
  • konsultavimas procesų tęstinumo ir apsaugos nuo įsilaužimų klausimais.

Prevencinė serverių priežiūra ženkliai sumažina sistemų klaidų ir gedimų skaičių, padeda užtikrinti nepriekaištingą bet kurio serverio veikimą ir patikimumą.